Lis 112016
 

Nic důležitého, nic extrémního, ale koalice téměř úplná. Chyběli jen omluveni Bc. Petra Guldová, Petr Jochim a Ing. Milan Rostek. Sešlo se 18 zastupitelů.

Schvalovaly se dotace Moravskoslezského kraje pro hasiče a kotlíkové dotace a také dotace města. Dotace z Moravskoslezského kraje na činnost SDH byla schválena jednohlasně, zato dotace města na činnost Sportovního klubu Kravaře nebyla schválena přes odpor opozice.

Pojmenovali jsme novou ulici, bude se jmenovat „ U Hranic“.

V diskuzi vystoupil i pan Hadamczik, který se po dlouhé době objevil na zasedání Zastupitelstva. Vznesl dotaz na redaktorku oblastního tisku. Vadilo mu, že článek v „ červeném regionu „ o Lechu Walesovi nebylo uvedeno, že byl ubytován a stravoval se v jeho komplexu. Dostalo se mu odpovědi, že přítomná redaktorka není autorkou zmíněného článku.

Na úplný závěr pogratulovala paní Volníková panu Martinu Schwarzovi ke zvolení do Krajského zastupitelstva. S veřejnou gratulaci nikdo ze zastupitelů ani vedené města nepřišel, ale pár zastupitelů již gratulovalo hned po zvolení, uvedl p. Schwarz.

Pak už jen gratulace ing. Janu Skřečkovi k životnímu jubileu a konec……….

Ing. Herbert Kahler
Bc. Irena Sentenská
JISTOTA

Zobrazeno: 192 krát