Srp 042021
 
V Regionu se objevila zprávička, kterak kravařská starostka krátí chvíli nudícím se seniorům. Celou si ji můžete přečíst zde. Počin jistě chvályhodný, kdyby nebylo těch kdyby.

Tak například kdyby se paní starostka starala PŘEDEVŠÍM o blaho města a dobročinnost si nechala jen tak naokraj a ne naopak.
Když se prodával aquapark, tak si najala za milion advokáta a jednání se za město účastnil pan místostarosta. Paní starostka se do oficiálních jednání nezapojila, ač jsem ji k tomu několikrát vyzval.
Ostatně na panu místostarostovi leží břímě všech kauz, které jsou pro paní starostku nějakým způsobem obtížné. Jmenujme namátkou dopravní značení na Náměstí, přeměnu Olšinek na lunapark, převod fotbalového stadionu na město, zdražení nájmů v obecních bytech atd. Pózování pro regionální plátek jistě přinese více politických bodů než vysvětlování lidem, proč je jim nutné zvednout nájem.
A ještě poznámka k tomu fofrvuzku. Doufejme, že má oficiální povolení pro provoz na pozemních komunikacích. A cena? Fofrvuzek prý stojí 200 000 Kč. Dvoumístné vozítko profesionální výroby eVXT stojí podstatně méně, lépe vypadá a jistě má všechna potřebná povolení. Kdo nevěří, ať se podívá na https://vxt.cz/produkty/ .
 
Ing. Herbert Kahler,
JISTOTA

Zobrazeno: 171 krát