Srp 072014
 

[fb_button]

BesednikRádi bychom zde zveřejnili reakci na článek, který uveřejnilo Město Kravaře jako „odplatu“ za to, že jsme se registrovali jako sdružení nezávislých kandidátů do komunálních voleb. Článek vyšel v kravařském Besedníku a jmenuje se „Viník byl spravedlivě potrestán„.

Viník byl spravedlivě potrestánDobře si všimněte, že ačkoliv celá „kauza“ proběhla koncem roku 2013, zveřejněna byla teprve teď, po naší registraci k volbám. Dále si všimněte, že každý článek v Besedníku je podepsán. Tenhle, čirou náhodou, ne.

V článku se píše: „S touto zaměstnankyní byl neprodleně po tomto zjištění ukončen ze strany Městského úřadu Kravaře pracovní poměr.“ Samozřejmě to není pravda. Paní Irena Sentenská se soudila, soud vyhrála a ona sama ukončila pracovní poměr. Nikoliv Město jak se v článku nepravdivě uvádí. Do soudního  rozhodnutí může samozřejmě kdokoliv nahlédnout.

Dále se tam píše o přestupku. Jednání o přestupku není k dnešnímu dni ukončeno neboť se jím zabývá Krajský soud v Ostravě.

Každopádně je vidět, že předvolební kampaň začala z ostra a taky, že někdo ve vedení města má panickou hrůzu z našeho sdružení a nezdráhá se použít veškeré, i nečisté a lživé, praktiky.

Tolik reakce na článek abyste Vy jako občané měli informace i od druhé strany, protože vedení města samozřejmě prostor na reakci nedá. Pokud bude mít někdo zájem, paní Sentenská mu ochotně odvypráví svou verzi „jak to tehdy bylo“ a Vy sami si pak můžete udělat obrázek.

S námi máte JISTOTU, že pro získání Vašeho hlasu nepoužijeme nepravdivé anonymní články.

 

Zobrazeno: 86 krát