JistotaVítejte na stránkách sdružení nezávislých kandidátů do podzimních komunálních voleb – JISTOTA. Naše sdružení vzniklo hlavně proto, že nastala doba, kdy je potřeba zamyslet se nad tím, co nám současné vedení města může ještě nabídnout. Výstavba a jiné aktivity ve městě jsou na několik let omezeny z důvodu nedostatků financí se kterými se město potýká. Vedení města již není schopno plnit požadavky občanů. Každé volební období určité strany nebo koalice jednou musí skončit a my se teď snažíme svým programem zaujmout všechny voliče a plnit přání našich občanů.

Tyto stránky budou v předvolební kampani fungovat hlavně jako místo, kde budeme mít prostor na reakce ostatních volebních subjektů, protože nevěříme, že dostaneme prostor někde jinde – třeba v Besedníku, či na webových stránkách města Kravaře.

Po volbách se struktura stránek změní. Budou fungovat jako informační zdroj pro občany. Zde budeme „skládat účty“ svým voličům. Budeme zde zapisovat veškeré dění, které v našem městě proběhne.

Co všechno na stránkách najdete:

Za prvé to je náš volební program. Máme zde dostatek prostoru, proto bude rozepsán detailněji než na plakátech a letácích.

Jsou zde všichni naši kandidáti včetně fotografií. Takže si můžete spojit jméno s konkrétní osobou.

Je zde i kniha návštěv, kde se můžete zeptat, popřípadě vyjádřit svůj názor na cokoliv. Garantujeme Vám, že žádný příspěvek, byť i negativní, nesmažeme. Samozřejmě pokud nebude hanlivý, urážlivý, či porušovat zákony České republiky. U nás má právo vyjádřit svůj názor opravdu každý. Na dotazy se budeme snažit, v rámci možností, průběžně odpovídat.

Pokud se chcete  soukromě zeptat (mimo knihu návštěv), je zde pro Vás sekce Kontakt. Můžete zde vznést jakýkoliv dotaz na kteréhokoliv našeho kandidáta. My mu dotaz předáme a on Vám odpoví.

Novinky – zde bude probíhat předvolební kampaň. Budeme zde reagovat na předvolební prohlášení ostatních volebních subjektů. Dále Vás zde budeme informovat o dění ve Městě v předvolebním období.

Nad čím přemýšlíme – zde se zamýšlíme nad některými věcmi a skutečnostmi, které panují v Kravařích.

Jistotu si nelze koupit. Jistotu si musíte zvolit.