Pro 102020
 

V Besedníku vyšel článek „Dopravní situace na ul. Náměstí je velmi diskutovaným tématem“. Spoustu otázek a odpovědi na současný stav dopravy. Odpovídalo Město Kravaře. Kdo to je Město Kravaře? Kotelník, skladník, řidič nebo někdo jiný? O tom, proč se autor pod článek nepodepsal, nebudeme spekulovat. Je pak tento článek věrohodný? Co na to paní starostka města nebo pan místostarosta popř. co na to Rada města. Mlčí, nikdo nechce převzít za článek zodpovědnost nebo naopak ví, že současný stav je jen politickým projevem, kde pravda nemusí mít své místo.

Článek, který není podepsán konkrétní osobou, je anonymní a jako takový nepatří na stránky periodického tisku. Takto se informace určitě nepředávají.

Stejně tak hodnotím článek „Informace k činnosti agendy ÚP v Kravařích“. Ten pro změnu podepsala tisková mluvčí paní Hanzlíková. Přestože je zde popisováno jednání mezi úřadem práce a Městem Kravaře, zodpovědnost je přenesena na tiskovou mluvčí. I toto je k zamyšlení.

Vypadá to, že se všichni kompetentní pracovníci města už zazimovali a když se včas neprobudí, nebudou komunikovat ani na jaře.

Bc. Irena Sentenská
Jistota

Zobrazeno: 129 krát