Říj 122018
 

Jak dopadly volby? Pro JISTOTU nevalně. Počítali jsme se třemi až čtyřmi hlasy a získali jsme dva. Měli jsme velké oči. Z příspěvků na našich stránkách i z reakcí lidí na ulici jsme měli dojem, že to bude lepší. Ale jak se ukázalo, zdání někdy klame. Nakonec přišlo zklamání v podobě volebního neúspěchu. Útěchou nám může být, že jsme to byli my, kdo začal demontáž tandemu Hadamczik – Hahn, který ovládal Kravaře dlouhých šestnáct let.

Ukázali jsme, že není třeba se bát, a když se za něčím jde, dokázat jde hodně. Naše odhodlání a razance se nakonec obrátily proti nám. JISTOTA sloužila našim konkurentům jako strašák. Tvrdili, že JISTOTA zavře aquapark, i když to od nás nikdy nezaznělo nebo že JISTOTA bude propouštět úředníky, i když jsme o tom nikdy neuvažovali nebo že JISTOTA zavře Hadamczikovo dětské hřiště, i když k tomu nemá žádné oprávnění, protože se jedná o Hadamczikův soukromý majetek a tak dále a tak podobně… To bylo před volbami.

A po volbách?
KDU s námi nechce spolupracovat, prý nás nemá ráda starostka. No myslel jsem, že politika není o osobních averzích, ale je. A naši spojenci z opozice z let 2014-18? Velmi rychle nás zapřeli. Od ANO jsme podporu neočekávali, zato od Nové Síly ano.

Jsme bráni za chudé příbuzné, kterým by měly stačit drobty, které odpadnou od úst těch, co sedí u stolu a hlasitě mlaskají. Děkuji nechci.

Jiní zkrátka sklízejí, co my jsme zasili. Tak už to chodí.

A jak dopadly volby pro Kravaře se uvidí jak bude nová Radnice pracovat.

Ing. Herbert Kahler
JISTOTA

Zobrazeno: 298 krát