Zář 242018
 

Vážení přátelé,
Na zahradě ZUŠky na Dvořisku vyrostlo, a v budoucnu ještě dále poroste :-), slibované dětské hřiště. Financovalo jej město a celkové náklady šly zatím do statisíců korun.

A KDO BUDE KOPAT ZA DVOŘISKO V DALŠÍCH LETECH? “ Tento text uvádí na svých stránkách SNK-ZA KRAVAŘE PROSPERUJÍCÍ, konkrétně pan Honěk.

Z našich stránek víte, že bojujeme 4 roky o jeho realizaci a doposud zde nebyla politická vůle. S blížícími se volbami vyrostlo i dětské hřiště. Pan Honěk, stavbyvedoucí se ptá , kdo se pak bude o Dvořisko starat. Myslí asi, co když SNK-ZA KRAVAŘE PROSPERUJÍCÍ nezvítězí? Sám za ně kandiduje.

Vážení obyvatelé Dvořiska, za JISTOTU slibujeme, že se nemáte čeho obávat. Starali jsme se do současné doby, postaráme se i nadále.

Je tedy jen na Vás, koho budete volit.

Bc. Irena Sentenská
Jistota

Zobrazeno: 210 krát