Srp 012020
 

Zastupitelé Jistoty Bc. Irena Sentenská a Ing. Herbert Kahler dementují skutečnosti uvedené v článku „Aquapark jen pro hotel?“, otištěném zde dne 28.7.2020 pod značkou (niki) v OPAVSKÉM REGIONU. Jistota nepskytla OPAVSKÉMU REGIONU žádné vyjádření ke kravařskému aquaparku. Zejména je pobuřující níže uvedená pasáž:

… Opoziční zastupitelé Jistoty a Nové síloy Kravař se vyjádřili, že město může nově odkoupit část aquaparku, která nyní patří Buly aréně, za 30 milionů korun. Muselo by však Buly poskytovat dotace dva milony korun ročně do konce volebního období. Druhou variantou má být uzavření smlouvy o smlouvě budoucí o prodeji aquaparku městu za 30 milionů korun nejpozději do 23. června roku 2023. Přitom by město muselo do konce tohoto období dotovat Buly ročně částkou přes tři miliony korun. „Pokud město nepřistoupí na žádnou z těchto variant, je Buly aréna rozhodnuta vynutit si střídavou péči od 1. září 2020, a to i za pomoci služeb bezpečnostní agentury“, shodují se opoziční zastupitelé Jistoty a Nové síly Kravař. …

Takto zveřejněná informace vyvolává dojem, jako by Jistota s těmito variantami souhlasila, což se rozhodně nezakládá na pravdě. Naše stanovisko najdete na našich stránkách v příspěvku „Z obecního krev neteče?“.

Bc. Irena Sentenská
Ing. Herbert Kahler
JISTOTA

Zobrazeno: 147 krát